Soğuk Havaya Rağmen Işıklar’ı Beklediler

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Abelia Plus ve Simge Kent sitelerinde hemşerileri ile buluştu. Site sakinleri soğuk havaya rağmen Işıklar’ı konuk etmek için bekledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Gazitepe ve Kadıköy mitinglerinin ardından ilçe merkezinde site ziyaretlerinde bulundu. Başkan Işıklar,  CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Abelia Plus ve Simge Kent Sitelerine ziyaretlerini ziyaret etti.

Abelia Plus’ta Çiçekle Karşılandı

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar ekibi ile birlikte Abelia Plus Sitesi’ne ziyarette bulundu. Site sakini kadınlar Başkan Işıklar’ı çiçekle karşıladı. Işıklar, yeni dönem çalışmalarını hemşerilerine aktararak desteklerini istedi.

Simge Kentliler Soğuk Havaya Rağmen Bekledi

Işıklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden programı kapsamında son olarak Simge Kent Site sakinleri ile bir araya geldi. Soğuk havaya rağmen Başkan Işıklar’ı bekleyen site yöneticileri ve site sakinleri talep ve önerilerini de aktardı. Işıklar, gün içindeki yoğun programı ve akşam gerçekleşen mitinglerin sonrasında geç saatte buluşabildiğini hemşerilerine teşekkürlerini dile getirdi.

FOTOĞRAFLAR

Haber Tarihi : 20 Mart 2019